Pult centrální ochrany - PCO

Pult centrální ochrany (PCO) slouží k monitorování a vyhodnocování zpráv z prostor chráněných funkční elektronickou zabezpečovací, případně požární signalizací.

Připojení systému elektronické zabezpečovací signalizace na PCO výrazně zvyšuje úroveň ochrany majetku ve střeženém objektu. Zároveň je možné na PCO přenášet i různé technologické stavy (například únik plynu, stav vody, výpadky napájení el. proudu, poruchy výtahů apod.).

Na dispečink našeho pultu centrální ochrany je prostřednictvím telefonních linek (JTS), bezdrátově pomocí radiových vysílačů, případně přes GSM (také GPRS, UMTS) nebo internetové rozhraní napojeno více jak 1 500 objektů všech kategorií od bytů, rodinných a rekreačních domků až po průmyslové a zábavní podniky a bankovní domy.

Při signalizaci o narušení objektu na PCO jsou pro okamžitý zásah připraveny mobilní výjezdové hlídky v lokalitách:

  • Hradec Králové
  • Pardubice
  • Chlumec nad Cidlinou
  • Nový Bydžov
  • Týniště nad Orlicí
  • Třebechovice pod Orebem

Tyto hlídky jsou vybaveny komunikační technikou pro spojení s PCO, mobilním telefonem, krátkými kulovými zbraněmi, slzotvornými ochrannými prostředky, distanční tyčí, pouty, neprůstřelnými vestami a jsou oblečeni ve služebním stejnokroji.

NONSTOP telefonní spojení na PCO Bara HK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Orientační ceník za napojení na pult centralizované ochrany
Cena je dána rozsahem zabezpečených prostor v objektu, chráněnou hodnotou, mírou rizika napadení a polohou chráněného objektu.
bytyod 100,- Kč/měsíc
rodinné domkyod 300,- Kč/měsíc
malé objektyod 600,- Kč/měsíc
středně velké objektyod 800,- Kč/měsíc
velké objektycena stanovena individuálně

* K uvedeným cenám se účtuje DPH ve výši 21%

 

Jsme výhradní dodavatel služeb Bara H.K. spol. s r.o.