Systémy a technika

Elektronické zabezpečovací systémy​

Elektronické zabezpečovací signalizace slouží k vyhlášení poplachu při každém neoprávněném vniknutí osob do střeženého objektu.

Elektronické požární signalizace

V oblasti elektronické požární signalizace je naše firma schopna nabídnout ucelenou škálu konvenčních, adresovatelných a inteligentních požárních systémů od domácích i zahraničních výrobců ve všech cenových hladinách. Tyto systémy jsou vhodné pro malé i rozsáhlé aplikace a splňují podmínky našich i evropských norem.

Kamerové a sledovací systémy

Kamerové systémy – CCTV slouží jako důležitá součást zabezpečení objektů, sledování pohybu osob a vozidel popř. technologických procesů. Monitorování událostí z povzdálí (bez bezprostřední účasti lidí) přináší značné snížení nebezpečí ohrožení, jak osudových tak vynucených. Systémy CCTV jsou skutečným prostředkem boje proti kriminálním jevům a přispívají ke zvýšení jeho efektivity a zajištění bezpečnosti.

Měření a regulace

Pro aplikace měření a regulace používáme systém Promos Line 2 firmy Elsaco Kolín. PROMOS line 2 (zkráceně PL2) je modulární mikropočítačový systém pro řízení a regulaci v průmyslové automatizaci. Základem systému je centrální jednotka, která obsahuje procesorovou část, aplikační program a komunikační kanály.

Ostatní slaboproudé instalace

Telekomunikační technika zajišťuje propojení společnosti s okolním prostředím a má proto nezastupitelné místo ve výbavě každé firmy.