Ostatní slaboproudé instalace

Telekomunikační technika zajišťuje propojení společnosti s okolním prostředím a má proto nezastupitelné místo ve výbavě každé firmy.

V oblasti telefonních ústředen nabízíme analogové a digitální ústředny v konfiguraci dle požadavků zákazníka od zahraničních i tuzemských výrobců jako jsou ATEUS, ALPHATEL, ALCATEL, ERICSSON, GOLDSTAR, PANASONIC a SIEMENS. Ústředny se hodí pro všechny typy aplikací (podniky, kancelářské domy, hotely, nemocnice, apod.) a mohou být připojovány do veřejné telefonní sítě s obyčejnými státními linkami, státními linkami s provolbou, digitálním tokem, případně přípojkami ISDN. K ústřednám nabízíme SW vybavení pro běžný typ PC (přes RS 232) na evidenci telefonních hovorů. Vyhodnocení je možné volit jak podle protelefonovaného času, tak i podle počtu impulsů, v případě jejich poskytnutí. Důležité je i to, že váš počítač nebude programem blokován a můžete s ním běžně pracovat v jiných aplikacích.

Strukturované kabeláže jsou dnes jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví datových sítí. Obrovsky rychlý vývoj výpočetní techniky sebou nese i velký rozvoj technologií a požadavků pro případ dat a to zejména v oblasti aktivních částí systému a také v oblasti pasivních komponentů.

 

Vedle metalických a optických datových kabelů renomované firmy ALCATEL pro strukturované kabeláže, které směřují k nově ustanoveným přenosovým kategoriím 6 a 7 pracujeme též s pasivními prvky firmy ELGADPHON COMMUNICATIONS, která pro vysokou kvalitu svých produktů se stala významným dodavatelem pro takové společnosti jako jsou DIGITAL, ALCATEL, SIEMENS atd. Tyto produkty splňují mezinárodní standardy EIA/TIA TSB 40-A-KATEGORIE 5 a na veškeré komponenty (tj. zásuvky, patch panely, optické police, rozvaděče a příslušenství je poskytována záruka 15 let).

V oblasti ozvučovacích systémů nabízí naše firma zařízení značky PHILIPS, profesionálního výrobce ozvučovacích systémů pro veřejné prostory (markety, nemocnice, kancelářské prostory, muzea, knihovny, atd.). Tyto systémy zajišťují vyhledávání osob (paging), přenos hudby, informační rozhlas, evakuační hlášení.

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme zařízení od firmy BOSE, jedničky mezi výrobci zvukové techniky. Tyto systémy jsou známé svojí reprodukcí přirozeného zvuku a jeho rovnoměrnou distribucí po celé poslechové oblasti. Jsou navrhovány tak, aby vyhověly širokému rozsahu specifických požadavků v komerčních použitích.